Tábor 2016

Pravidla účasti na táboře říkají, že dítě, které chce jet na tábor musí mít minimální účast na schůzkách 70 % a na výpravách 55 %. Je to hlavně z toho důvodu, že chceme osobně znát děti, které s námi pojedou na tábor.

Druhým pravidlem je, že dítě, které dvakrát po sobě bez udání nějakého vážného důvodu nejede na tábor, nemůže být nadále členem oddílu. Tábor je totiž pro děti v družině hodně důležitý, naučí se tam spoustu věcí, které s nimi během roku nemůžeme dělat, zažijí se svou družinkou spoustu nezapomenutelných okamžiků a zjistí o čem ten skauting vlastně je. Druhým důvodem je to, že stále více dětí, které mají o skauta v Kunraticích zájem a my je musíme z kapacitního důvodu odmítat. Proto chceme mít v oddílech jen děti, které to opravdu baví a chtějí do skautu chodit.

Jestli má vaše dítě docházku v pořádku, si můžete ověřit u svých oddílových vedoucích. Holky u Rajčete (rajce @ paprsek43.cz) a kluci u Maskáče (maskac @ paprsek43.cz).

Co je potřeba před táborem vyplnit a co nejdříve odevzdat rádcům:

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (lékař)

Přihláška (rodiče)

Souhlas s poskytováním informací (rodiče)

Zdravotní dotazník (rodiče)

Veškeré dokumenty najdete na konci této stránky.

Cena tábora je 2 300 Kč a zaplatit se musí do 15. 5. 2016 nejlépe na účet 2600413342/2010 nebo popřípadě rádcům na schůzce. Pokud budete platit na účet, stačí do poznámky napsat jméno dítěte/dětí. Výši storno poplatků pro případ, že dítě na tábor z nějakého důvodu nepojede, najdete v přihlášce.