Registrační polatek

Jako každý rok touto dobou budeme vybírat členské příspěvky na kalendářní rok 2017. Prosíme je uhradit do 13. ledna 2017 nejlépe na účet 2600413342 / 2010. Případně na schůzce, ale pokud to půjde, bude pro nás snažší, když peníze pošlete na účet. Jako variabilní symbol prosím uvádějte rodné číslo dítěte.

Základní cena členského příspěvku zůstává stejná jako loni a to 1500 Kč. Vzhledem k tomu, že musíme část peněz odvést Junáku, je pro nás důležité mít peníze včas. Pokud se k nám nedostanou do 13. 1., budeme Vám nuceni účtovat přípatek ve výši 500 Kč, tzn. že celkem zaplatíte 2000 Kč jako členský příspěvek.

Dlouhodobě se snažíme se, aby členský příspěvěk zůstaval co nejnižší a skautování tím bylo dostupné pro všechny děti z Kunratic i okolí. Letos jsme se rozhodli, že necháme na Vás, kolik budete chtít za roční členský příspěvěk zaplatit. Minimální částka je 1500 Kč, ale pokud chcete a můžete zaplatit víc, budeme jenom rádi. Zkuste si sami ocenit, jakou hodnotu pro Vás a Vaše dítě členství v našem oddíle má. A abyste to neměli tak náročné, určili jsmě tři částky, z kterých si můžeme vybrat:

  • 1500 Kč základní členský příspěvek
  • 2000 Kč sponzorský členský příspěvěk (popř. pozdě zaplacený příspěvěk)
  • 2500 Kč sponzorský členský příspěvěk

Doufáme, že peníze, které vybereme navíc, nám pomohou dlouhodobě udržet základní členský příspěvěk co nejnižší, aby si skautování mohly dovolit i děti z rodin s omezenějším rozpočtem.